Engelli Plaj Sandalyesi Hakkında Merak Ettikleriniz!

21 Şubat 2020 Cuma

Plaj Tekerlekli Sandalyelerini kimler kullanabilir?

Her ne sebeple olursa olsun, sahilde yürümekte zorluk çeken herkes. Bu kalıcı veya geçici bir sakatlık olabilir.Plaj tekerlekli sandalyelerini itmek için bir refakatçiye ihtiyaç  duyulur.


Plaj tekerlekli sandalyelerini nerede bulabilirim?

Beachstar Engelli Plaj tekerlekli Sandalyelerimizi Antalya ve Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Mavi Bayraklı Plajlarda, Engelsiz Otellerde, Turizm ve Sağlık Tesislerinde Engelli Plaj Sandalyemize erişilebilirsiniz. Artık tekerlekli sandalyelerimizin her türlü kumda ve sahilde, plajlarda kullanılmasına izin verebiliyoruz. Çok yakında tüm Avrupa ,Avustralya ve Amerika sahillerinde de Beachstar Plaj Tekerlekli Sandalyemizi göreceksiniz. Bekleyin…


Ücreti ne kadar olmalı?

Plajların erişilebilir olmasını istiyoruz, bu nedenle plaj tekerlekli sandalyeleri YERLİ ÜRETİCİ olan NARTACCESS firması tarafından tasarlanıyor ve sizlere sunuluyor.
Dünyada en güzel kalite ile işlevselliği gelişmiş bir tasarım ile hazırlanan Engelli Plaj Tekerlekli Sandalyesi, herkes tarafından erişilebilir bir fiyat ile satılmaktadır.

Bununla birlikte, BAĞIŞLARINIZ ile birlikte birçok engelli bireyimizi suya ve plajlara kavuşturabilirsiniz. Bağışçılarımıza uyguladığımız avantajlar için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Sandalyeyi nasıl kullanabilirim? 

Engelli Plaj Sandalyeleri, sizi tek başına plaja götürmeye yardımcı olamaz. Transfer sırasında  tekerlekli sandalyeyi itmek için refakatçinin yardımı olmalıdır.

Refakatçiniz tekerlekli sandalyeyi kuma doğru ve kayma yollarında yukarı ve aşağı itecek yetkinliğe sahip olmalıdır. Düz ayakkabılar giyilmesi tavsiye edilir.

Kendi tekerlekli sandalyeniz veya yardımcı malzemeleriniz bekleme istasyonunda bırakılabilir.


Engelli Plaj Sandalyesinde, İlave ekipmanlar var mı?
Evet. Gün boyu güneş, rüzgar ve kumda çeşitli etkenlere göre ürüne ait ekipman kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Kolçaklar dışında güneşten koruyacak tente ve gölgelik mutlaka iyi olacaktır. Ayrıca Beachstar Engelli Plaj Sandalyenizi her yere rahat taşımak için transfer çantası olması refakatçinin de konforunu sağlayacaktır.

Beachstar  Engelli Plaj Sandalyesi ile güneş ve deniz artık çok daha zevkli ve konforlu…
SevgilerDiğer Haberler